Slēpti vai redzami terases stiprinājumi?

Pirms sākat terases dēļu montāžu, izdomājiet, kā to darīsiet. Visizplatītākā ir tradicionālā montāžas metode no augšas, taču pēdējos gados populāra ir kļuvusi arī slēptā montāža, kur stiprinājumi gatavā terasē gandrīz nav redzami.

<< Izlaidāt karkasa soli?

Ja jau izvēlējāties terases montāžas veidu, dodieties uz: Izvēlieties atbilstošu skrūves kvalitāti >>

Terases būvniecība ar slēpto montāžu

Pēdējo gadu laikā populāra kļuvusi slēptā terases dēļu montāža. Ar slēpto montāžu terase iegūst patiesi elegantu izskatu bez redzamiem stiprinājumiem. Turklāt uz terases nepaliek atskabargas, kas ap skrūves vietu rastos tradicionālās montāžas laikā. Ideāls risinājums baskājiem.

Kas ir slēptā montāža?

  • Slēptā terases stiprinājumu montāža apzīmē montāžas veidu, kur skrūvi vai naglu ievieto terases konstrukcijas dēļa malā pa diagonāli.

  • Rezultātā tiek iegūta ļoti glīta terases grīda bez redzamiem stiprinājumiem!

  • Ir divi slēptās montāžas veidi: skrūvju sistēma Hidden Decking System un profesionālā sistēma EDGEFAST.

Montāža, izmantojot slēpto terases skrūvju montāžas sistēmu (HDS)

HDS ir pilnīga terases dēļu slēptās montāžas sistēma, kurā ietilpst montāžas rīki, terases skrūves un īpaši uzgaļi. HDS skrūvei ir nerūsējošā tērauda A2 un A4 varianti. Tas nozīmē, ka jūs varat uzstādīt terases grīdas pat agresīvā vidē.

Montāža ir vienkārša, un jau pēc dažām minūtēm jūs uzņemsiet ātrumu. Zemāk skatāmajā videoklipā ir īsa lietošanas pamācība.

Slēptā montāža, izmantojot sistēmu EDGEFAST

Sistēma EDGEFAST ir rekordātra sistēma terases grīdu būvniecībai ar slēpto montāžu. Sistēmā ietilpst unikāls naglotājs ar komplektā iekļautiem naglām līdzīgiem stiprinājumiem. Naglām ir nerūsējošā tērauda A2 klase un virsmas apstrāde CorrSeal (korozijas izturības klase C4).

EDGEFAST ir izteikti profesionāla sistēma un patiešām labs ieguldījums tiem, kas sezonas laikā būvē daudzas terases un izvirza augstas prasības gala rezultātam un laika ekonomijai. Ātrā montāža ir iespējama, jo ar vienu kustību tiek ievietoti divi stiprinājumi.

Svarīgi zināt!

ESSVE EDGEFAST ir vislabāk piemērota mīkstai koksnei, un to nevar izmantot dēļiem, kuru biezums pārsniedz 28 mm. Ja vēlaties veikt slēpto montāžu dēļiem, kas biezāki par 28 mm, ieteicams izmantot slēptās montāžas sistēmu (HDS).

Izstrādājumi slēptajai terases montāžai

Ja vēlaties veikt montāžu bez redzamām skrūvēm, izvēlieties slēpto terases skrūvju montāžas sistēmu (HDS) vai profesionālo naglotāju EDGEFAST.

Terases būvniecība ar tradicionālo, redzamo montāžu

Visizplatītākais terašu montāžas veids joprojām ir skrūvēšana tieši dēlī jeb tā sauktā skrūvēšana no augšas. Tas ir vienkāršs montāžas veids, kuram vajag tikai skrūvi un skrūvgriezi. Tradicionālās terases skrūves parasti ir lētākas nekā tās, ko izmanto slēptajā montāžā.

Ir milzum daudz tradicionālo terases skrūvju veidu. ESSVE Classic ir populāra standarta terases skrūve, kas nodrošina labu rezultātu. Skrūvi var iegādāties lentās vai fasētas kastītēs.

SE_bygga altan_trallskruv_1900x400px.jpg

Būvējiet terasi ar būvnieku iecienītāko terases skrūvi

Terases skrūve ESSDECK Max ir premium klases skrūve, ko iecienījuši būvnieki . Iegādātie terases dēļi bieži vien ir greizi vai savērpušies, tāpēc var būt grūti tos cieši piespiest pie konstrukcijas. Ar ESSDECK Max jūs bez piepūles varat uzstādīt greizus terases dēļus, jo skrūve nospiež dēli uz leju, nevis iegrimst dziļi kokā, kas nereti notiek, mēģinot uzstādīt savērpušos dēli ar standarta terases skrūvi.

Skrūve nodrošina glītu, nemanāmu apdari, pateicoties mazajai galvai, kas ir par 25% mazāka nekā standarta skrūvei. Cilindriskā skrūves galvas forma nogriež koksnes šķiedras tā, ka tiek novērsta šķiedru izvirzīšanās uz augšu un neveidojas atskabargas.

SE_bygga altan_trallskruv_essdeck max_essve_1000x500px.jpg

Terases dēļu skrūves

Ja terases dēļu montāžā vēlaties izmantot tradicionālās skrūves, izvēlieties ESSDECK Max vai standarta skrūvi Classic.