Būvnieki piedzīvo strauju pieprasījuma pieaugumu pēc terases grīdām. Tāpēc ESSVE nolēma kopā ar viņiem izstrādāt terases skrūvi, lai vienkāršotu un racionalizētu daudzos terases būvniecības projektus. 2020. gada sezonā tika izlaista terases skrūve ESSDECK Max. Skrūve ātri kļuva par būvnieku iecienītāko preci un sasniedza lielus pārdošanas apjomus.

Viens no galdniekiem, kurš strādā ar daudziem terašu būvniecības projektiem, ir Pērs Jansons no uzņēmuma Höghults Byggservice. Pērs strādā par galdnieku jau vairāk nekā 10 gadus, katru gadu īstenojot daudzus terašu būves projektus klientiem Kārlsborgā un tās apkārtnē. Terašu būvniecībā viņš ievēro stingrus noteikumus . Tāpēc viņš bija ideāls kandidāts, lai izmēģinātu mūsu jauno terases skrūvi. Tātad, ko viņš domā par ESSDECK Max un kā veicās darbā?

Loading image...

Pastāsti mums par projektu, kurā izmantoji ESSDECK Max.

Skrūvi ESSDECK Max mēs izmēģinājām 40 m2 lielai terasei, kuru būvējām mūsu pastāvīgā klienta mājās Kārlsborgā. Klients vēlējās, lai terasei būtu elegants izskats, tāpēc piedāvāju izmantot ESSDECK Max, jo biju par to dzirdējis no nozares kolēģiem. Mazā skrūves galviņa nodrošina glītāku apdari nekā tradicionāli lielākās skrūvju galvas, turklāt runā, ka tai ir labs spiediena spēks. Izklausījās īpaši piemērota projektam!

Pastāsti, ko tu domā par šo skrūvi?

Skrūve man ļoti patīk! Pirmkārt, mazā skrūves galviņa piešķir terasei glītu izskatu, kas ir lieliski piemērots klientiem, kuri pieprasa elegantu un vizuāli pievilcīgu rezultātu. Turklāt ap skrūves vietu neveidojas gandrīz nekādas atskabargas un tā labi pievelk dēļus.

Vai esat apmierināts ar rezultātu?

Es, mēs esam ļoti apmierināti ar rezultātu! Klients uz pavasari pasūtīja mums papildu projektu – vai tas nav darba kvalitātes apliecinājums?

Loading image...

ESSDECK Max nerūsējošā tērauda skrūve A4

Būvējot terases grīdu agresīvā vidē, piemēram, pie baseiniem, piestātnēm vai sālsūdens piekrastes tuvumā, iegādājieties nerūsējošās A4 skrūves, korozijas izturības klase C5.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

ESSDECK Max nerūsējošā tērauda skrūve A2

Būvējot ezeru un iesāļa ūdens tilpņu tuvumā, iegādājieties nerūsējošā tērauda A2 skrūves, korozijas izturības klase C4. Skrūve ir elastīga un labi iztur kustības, tāpēc tā ir piemērota arī lielu terases grīdu būvniecībai.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

ESSDECK Max CorrSeal

Skrūve ar CorrSeal virsmas apstrādi, korozijas izturības klase C4. Izmanto nelielām, zemām terases grīdām, kas neatrodas agresīvā vidē.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

Pēram patika ESSDECK Max. Viņš min vairākas skrūves priekšrocības. Tātad, kādas ir skrūves dizaina priekšrocības? Turpmāk mēs detalizēti aplūkosim šīs priekšrocības īpaši tiem, kuri vēlas iedziļināties terases skrūvju pasaulē.

Skrūves galvas dizains ietekmē gala rezultātu. Kā?

Intervijas laikā Pērs min, ka skrūves galviņa ir mazāka nekā tradicionālajām terases skrūvēm, un ap skrūves vietu praktiski neveidojas atskabargas. Tieši tā! Skrūves galva ir par aptuveni 25% mazāka nekā standarta skrūvei, kas nodrošina glītāku un nemanāmāku terases grīdas apdari.

Turklāt skrūves ESSDECK Max galva ir cilindriska, ar asāku malu skrūves galvas apakšā. Šī mala kopā ar frēzēšanas rievām, kas atrodas tieši zem skrūves galvas, nogriež koka šķiedras brīdī, kad skrūve tiek iegremdēta kokā. Līdz ar to uz terases neveidojas atskabargas.

Loading image...

Kāpēc mūsdienīgām terases skrūvēm ir nepieciešams liels spiediena spēks?

Kokzāģētavās arvien biežāk ir atrodami greizi un savērpušies dēļi. Atšķirībā no taisniem dēļiem, greizos dēļus var būt grūti uzstādīt un cieši piestiprināt pie konstrukcijas. Terases skrūve ESSDECK Max tiek galā ar šo problēmu. Skrūves spiediena spēks ir tik liels, ka tā viegli piestiprina pat greizus dēļus.

Tātad skrūves priekšrocība ir tāda, ka jūs ar savērptiem dēļiem bez piepūles iegūstat tikpat glītu montāžas rezultātu kā ar taisniem dēļiem. Šī skrūve piespiež dēli klāt pie konstrukcijas, nevis iegrimst dziļi kokā, kā nereti notiek, mēģinot uzstādīt savērptu dēli ar tradicionālo terases skrūvi.

Kas rada skrūves spiediena spēku?

Lai iegūtu optimālu spiediena spēku, mēs izmantojām īpašu vītnes dizainu, lai skrūves galvai būtu vieglāk noturēt dēli vietā.

Skrūvei ESSDECK Max ir divas dažādas vītnes. Vītne pie skrūves gala ir retāka nekā skrūves augšpusē. Kad apakšējās vītnes (kas ātri ieskrūvējas koksnē) sasniedz siju, un augšējās vītnes (kas lēnāk ieskrūvējas koksnē) satver terases dēli, sija un dēlis tiek saspiesti kopā, nodrošinot augstu slodzes noturību. Tieši tāpēc Pērs uzskata, ka skrūve labi pievelk dēļus.

Ieteikums!

Lai nodrošinātu vislabāko spiediena spēku, skrūves daļai bez vītnes ir jānonāk starp koksnes sekcijām.

Loading image...

Apskatiet arī šos rakstus

Loading image...

Uzbūvējiet terasi rekordātrumā

Izmantojot profesionālo rīku ESSVE EDGEFAST, jūs varat rekordlielā ātrumā uzbūvēt terasi bez redzamiem stiprinājumiem . Izlasiet par rīka priekšrocībām un uzziniet, ko galdnieks Timpa domā par šo rīku.

UZZINĀT VAIRĀK
Loading image...

PADOMI NO PROFESIONĀĻIEM

Šeit esam apkopojuši pieredzējušu būvnieku padomus tiem, kuri vēlas uzlabot savu darba efektivitāti. Uzlabojiet savas terases būvnieka prasmes vēl vairāk!

PROFESIONĀĻU PADOMI
Loading image...

Atrast tuvāko būvmateriālu veikalu

Būvmateriālu veikalā jūs atradīsiet visu nepieciešamo terases būvniecībai – stiprinājumus, piederumus un kokmateriālus. Piedāvājam sarakstu ar mazumtirgotājiem, kas piedāvā plašu ESSVE terases produktu klāstu.

ATRAST VIETĒJO TIRGOTĀJU
Loading image...