Terase bez redzamām skrūvju galviņām – jauns risinājums, kas ar katru gadu kļūst arvien populārāks

Pēdējos gados arvien vairāk terases tiek būvētas, izmantojot tā saukto slēpto montāžas sistēmu (HDS). Slēptā uzstādīšana piešķir terasei ekskluzīvu un greznu izskatu, jo terases skrūves nav redzamas. Tāpat uzstādīšanas laikā uz terases dēļiem neveidojas skabargas, kas tradicionālās uzstādīšanas metodes gadījumā nereti mēdz veidoties ap skrūvju caurumiem. Izbūvējot terasi ar slēptu instalācijas risinājumu, iegūsti ideālu terasi, pa kuru ir patīkami staigāt arī basām kājām!

Šajā lapā esam apkopojuši visu nepieciešamo informāciju par slēptās uzstādīšanas risinājumu:

  • Kas ir slēptā montāža?
  • Kā uzstādīt terašes dēļus, izmantojot slēpto montāžu ?
  • Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes
Loading image...

Kas ir slēptā uzstādīšana?

Ar HDS – slēpto skrūvju terases montāžas sistēmu – terases skrūvi iestiprina terases dēļa sānos, kas nodrošina slēptu stiprinājumu, bez plaisām un atskabargām, kas citādi var rasties skrūvēšanas rezultātā. 

Slēpto skrūvju terases montāžas sistēma Hidden Decking System (HDS)

HDS ir pilnīga sistēma, kuru veido montāžas instruments, terases skrūves un uzgaļi. HDS skrūve ir no nerūsējoša tērauda (A2-C4/A4-C5), tādēļ tā ir piemērota arī izmantošanai ārpus telpām.

Slēptā skrūvju terases montāžas sistēma padara terases būvniecību vienkāršu un ātru arī iesācējiem.

 

Loading image...

Terases skrūves slēptai montāžai

Izvēlieties slēptās montāžas (HDS) A4 nerūsējošās skrūves, ja vēlaties, lai terases grīda būtu bez redzamām skrūves galviņām. Skrūves ir viegli uzstādīt, izmantojot ESSVE piedāvātos HDS instrumentus.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

Skrūves nav redzamas

Izmantojot slēpto terases skrūvju montāžas sistēmu (HDS), var viegli uzbūvēt terases grīdu bez redzamām skrūvēm. Sistēmā ietilpst montāžas rīki, skrūves un īpaši uzgaļi.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

Bieži uzdotie jautājumi par HDS sistēmu

Kādi instrumenti ir nepieciešami uzstādīšanai?

Ir nepieciešami visi Hidden Decking System produkti. Komplekts sastāv no:

Kāds ir komplektācijā iekļauto melno plāksnīšu lietojums?

Iepakojumā ir arī trīs melnas starplikas. Plāksnes ir piestiprināmas pie ierīces, lai varētu iestatīt pareizo attālumu starp terases dēļiem.

Vai sistēmu var izmantot ar visu izmēru terases dēļiem?

Montāžas instruments ir paredzēts celtniecības darbiem ar koka materiālu, kura platums ir no 110 līdz 150 mm.

Vai sistēmu var izmantot visu veidu kokmateriāliem?

Ar HDS sistēmu var uzstādīt visus kokmateriālu veidus: ar spiedienu impregnētu priedes koksni, lapegles koksni, priedes serdes koksni, ar silīcija savienojumiem piesūcinātu koksni, ozola koksni, termiski apstrādātu koksni, ciedra koksni un cietkoksnes materiālus, piemēram, tīkkoku un kumaru.

Uzmanību! Cietkoksnes materiāliem iepriekš ir jāveido priekšurbums skrūvei. Izmantojot HDS montāžas instrumentu lapegles koksnes piestiprināšanai, pēc uzstādīšanas dēļi ir rūpīgi jānomazgā, jo lapegle var reaģēt ar montāžas instrumenta metāla daļām un sabojāt koksnes krāsu.

Kā piestiprināt malējo dēli fasādes pusē?

Fasādes malas dēļa nostiprināšanai iesakām izmantot tradicionālās ESSDECK Max terases skrūves ar ļoti mazu skrūves galvu.

Ko ir svarīgi ņemt vērā uzstādīšanas laikā?

1) Turiet urbjmašīnu leņķī, lai akumulators nesaskartos ar terases dēli. Saskare ar dēli radīs berzi, kas var salauzt uzgali.

2) Nespiediet urbjmašīnu pārāk stipri, šajā gadījumā skrūve ieskrūvēsies dēlī dziļāk, nekā ir paredzēts.

3) Ja tiek izmantota lapegles koksne, pēc uzstādīšanas dēļi ir rūpīgi jānomazgā.

Loading image...

Lasiet arī šos rakstus

Loading image...

ASTOŅI LABĀKIE BŪVNIEKU PADOMI

Kāds ir gudrākais ceļš uz jaunas terases būvniecību? Mēs uzdevām šo jautājumu vairākiem pieredzējušiem būvniekiem, kuri kopā ir uzcēluši simtiem terašu.

MĀCIETIES NO PROFESIONĀĻIEM
Loading image...

Būvēsiet terasi pašu spēkiem?

Izlaisti soļi vai nepareizi lēmumi būvniecības procesā jums var dārgi maksāt! Piedāvājam ceļvedi, kurā ir aprakstīti visi būvniecības posmi.

Uz ceļvedi
Loading image...

Atrast tuvāko būvmateriālu veikalu

Būvmateriālu veikalā jūs atradīsiet visu nepieciešamo terases būvniecībai – stiprinājumus, piederumus un kokmateriālus. Piedāvājam sarakstu ar mazumtirgotājiem, kas piedāvā plašu ESSVE terases produktu klāstu.

ATRAST VIETĒJO TIRGOTĀJU
Loading image...