Vai jūs veidojat dažāda izmēra un risinājumu terases? Šeit ir mūsu padomi, kā nodrošināt vislabāko efektivitāti un nevainojamus rezultātus.

Kā kvalificētam terases būvniekam jums jau ir daudz labu ideju un paņēmienu efektīvākai būvniecībai. Bet vienmēr ir iespējams izdarīt vēl labāk, vai ne? Iespējams, kāds no ieteikumiem, palīdzēs uzlabot savas prasmes un nākotnē veidojot jaunas un vēl interesantākas terases.

Loading image...

1.Būvējiet pamatus bez iepriekšējas urbšanas

Pamatu būvniecības laikā samaziniet soļu skaitu, izmantojot konstrukcijas skrūves, kurām nav nepieciešama iepriekšēja urbšana. Daudz laika ietaupīsiet, ja brusu savienošanai un šķērsgriezuma siju montāžai koka karkasā izmantosiet koka konstrukciju skrūves WAF. Cita galdnieku iecienītā koka konstrukciju skrūve ET-T nodrošina glītu un gandrīz nemanāmu montāžu, pateicoties nelielajai skrūves galvai, kas tiek iegremdēta koksnē.

Loading image...

KOKA KONSTRUKCIJU SKRŪVE W

Smagākām konstrukcijām, kurām nepieciešama lielāka nestspēja, ieteicams izmantot konstrukciju skrūvi W.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

KOKA KONSTRUKCIJU SKRŪVE ET-T

Koka konstrukciju skrūve ET-T savieno koka sekcijas ar optimālu spiediena spēku un ar montāžas palīdzību tiek pilnībā apslēpta.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

2. Uzbūvējiet terasi rekordātrumā!

Ieguldiet naglotāja sistēmā ESSVE EDGEFAST, kas nodrošinās, lai terase būtu bez redzamām naglu galvām, jo stiprinājumi tiks uzstādīti pa diagonāli dēļa sānos. Strādājot ar šo sistēmu, terases montāža ir četras reizes ātrāka nekā ar citām slēptās montāžas sistēmām, jo ar vienu kustību tiek iedzītas divas naglas. Turklāt darbarīks automātiski aprēķina pareizo attālumu* starp dēļiem. Der gandrīz visām koku sugām.

*Ņemiet vērā!

ESSVE EDGEFAST nevar izmantot dēļiem, kas biezāki par 28 mm. Ja vēlaties slēpto montāžu biezākiem dēļiem, izmantojiet slēpto terases skrūvju montāžas sistēmu (HDS)

Loading image...

UZZINĀT VAIRĀK PAR EDGEFAST?

Esam uzskaitījuši piecas EDGEFAST priekšrocības un to, kāpēc jums to vajadzētu izmantot nākamreiz, būvējot terasi.

LASĪT TAGAD
Loading image...

EDGEFAST NAGLOTĀJS

Sistēma EDGEFAST sastāv no unikāla naglotāja, kas ļauj ar vienu kustību ievietot divus stiprinājumus ieklājamā dēļa sānos.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

3. Sadaliet terasi sekcijās

Triks, lai izvairītos no terases grīdas dēļu savienojumiem , ir sadalīt terasi sekcijās ar dekoratīvā dēļu izkārtojuma palīdzību. Šādi jūs varat pasūtīt atbilstoša garuma terases grīdas dēļus, ātri sakraut un saskrūvēt, un pēc tam ar ripzāģi pieregulēt garumu. Protams, tas prasa nedaudz vairāk laika plānošanā, sevišķi attiecībā uz pamatu un karkasu, taču to ātri atgūsiet, jo nebūs jāveido savienojumi

Loading image...

4. Izvēlieties nerūsējošās terases skrūves

Lai izvairītos no darba pārveidošanas, vienmēr izvēlieties nerūsējošās skrūves terasei, jo tām ir visilgākais kalpošanas laiks un tās iztur arī konstrukcijas kustības. Turklāt jūs nezināt, vai klients iedomāsies ziemā apstrādāt terasi ar kaisāmo sāli. Nerūsējošais tērauds ir droša izvēle!

Loading image...

BŪVNIEKU IECIENĪTĀKĀ IZVĒLE

Ja vēlaties terases grīdu būvēt tradicionālā veidā, izvēlieties skrūves ESSDECK Max. Skrūvei ir lieliska slodzes noturība un maza galviņa, kas nodrošina estētisku rezultātu.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

Terases skrūves slēptai montāžai

Izvēlieties slēptās montāžas (HDS) A4 nerūsējošās skrūves, ja vēlaties, lai terases grīda būtu bez redzamām skrūves galviņām. Skrūves ir viegli uzstādīt, izmantojot ESSVE piedāvātos HDS instrumentus.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

5. Nodrošiniet taisnas līnijas

Tā kā terases dēļiem nereti ir platuma atšķirības, izmantojiet auklas marķieri, lai panāktu taisnas līnijas saskaņā ar kokmateriālu ražotāju rekomendācijām. Tam būs jāvelta laiks, tomēr galu galā tā ietaupīsies daudz laika, jo citādi būtu jāskraida un jāveic kontroles mērījumi, lai terase nepārvērstos par vēdekli.

Loading image...

7. Veiciet montāžu ar terases skrūvi ESSDECK Max.

Ja starp jums piegādātajiem kokmateriāliem ir daudz savērpušos vai greizu dēļu, noteikti iegādājieties ESSDECK Max. Šai skrūvei ir ārkārtīgi labs spiediena spēks, kas viegli noliek vietā izliekušos dēļus konstrukcijā. Turklāt mazā cilindriskā galviņa nodrošina glītu montāžu bez atskabargām.

Loading image...

BŪVNIEKU IECIENĪTĀKĀ IZVĒLE

Ja vēlaties terases grīdu būvēt tradicionālā veidā, izvēlieties skrūves ESSDECK Max. Skrūvei ir lieliska slodzes noturība un maza galviņa, kas nodrošina estētisku rezultātu.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

7. Iegādājieties galdnieka palīgu

Iegādājieties Vikingarm – jaudīgu pacelšanas un spriegošanas instrumentu, kas spēj pacelt līdz pat 150 kg. Izmantojiet to kā palīgu, kas vienā galā paceļ smagu siju, kamēr jūs to pieskrūvējat otrā galā. Lieliski piemērots būvniekiem, kuri strādā vienatnē.

8. Izmantojiet daudzfunkcionālu zāģi

No pieredzes jau zināt, cik nogurdinoši un laikietilpīgi ir pārnēsāt dēļus turpu šurpu no zāģa. Tāpēc, iespējams, ir vērts ieguldīt ar akumulatoru darbināmā instrumentā, kurā ir apvienotas ripzāģa, gremdzāģa un leņķzāģa-slīpzāģa funkcijas.

Loading image...

9. ESSBOX rūpējas par skrūvēm!

Sakārtojiet terases projektam nepieciešamos stiprinājumus ESSBOX koferos. Tā visi stiprinājumi būs vienuviet un tos varēs ērti pārnēsāt starp automašīnu un būvdarbu vietu. Un jau laikus būs redzams, ja kaut kas drīz beigsies.

Loading image...

ORGANIZĒŠANA AR ESSBOX PAĀTRINA DARBU

Piepildiet ESSBOX Mini koferi ar visām projektam nepieciešamajām skrūvēm. Jūs iegūsiet pilnīgu pārskatu par kofera saturu un varēsiet to ērti pārnēsāt starp būvlaukumu un noliktavu.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

Noteikti izlasi arī šos rakstus

Loading image...

Uzbūvējiet terasi rekordātrumā

Izmantojot profesionālo rīku ESSVE EDGEFAST, jūs varat rekordlielā ātrumā uzbūvēt terasi bez redzamiem stiprinājumiem . Izlasiet par rīka priekšrocībām un uzziniet, ko galdnieks Timpa domā par šo rīku.

UZZINĀT VAIRĀK
Loading image...

BŪVNIEKU IECIENĪTĀKĀ TERASES SKRŪVE

Vai skrūve var atvieglot būvniecību? Protams! Izlasiet, kā terases skrūve ESSDECK Max īsā laikā kļuva par galdnieku iecienītāko preci. Varbūt arī jums vajadzētu to izmantot savai būvei?

UZZINĀT VAIRĀK PAR ŠO SKRŪVI
Loading image...

Atrast tuvāko būvmateriālu veikalu

Būvmateriālu veikalā jūs atradīsiet visu nepieciešamo terases būvniecībai – stiprinājumus, piederumus un kokmateriālus. Piedāvājam sarakstu ar mazumtirgotājiem, kas piedāvā plašu ESSVE terases produktu klāstu.

ATRAST VIETĒJO TIRGOTĀJU
Loading image...