1. Nepiekāpieties skrūvju kvalitātē

Izvēlieties atbilstošu skrūves kvalitāti un virsmas apstrādi, atkarībā no terases būvniecības vietas. Lai nekļūdītos, mūsu aptaujātie būvnieki vienmēr izvēlas nerūsējošā terauda skrūves terasei, jo tām ir visilgākais kalpošanas laiks un tās iztur arī konstrukcijas kustības.

Loading image...

Pērciet pareizās skrūves!

Nerūsējošā A4 skrūve vienmēr būs droša izvēle, taču būtu labi saprast, kādi faktori ietekmē skrūves izvēli tieši jūsu būvniecībai. Cik augsta būs jūsu terase? Vai terase atradīsies pie baseina?

UZZINĀT VAIRĀK
Loading image...

2.Uzmanīgi izvēlieties koksni

Ja koksne ir lēta, tam, visticamāk, ir iemesls. Izliekumi, izmēru neatbilstība un zarainums galu galā izmaksās vairāk. Daudzi domā, ka zariem bagāta koksne galvenokārt ir estētikas jautājums. Tomēr patiesībā, staigājot pa šādu koksni, kājās vairāk duras skabargas, un tai ir daudz vāju posmu, īpaši, ja zari atrodas dēļu galos. Kopsavilkums: Izvēlieties zariem nabadzīgu un pēc iespējas taisnāku un līdzenāku koksni!

Loading image...

3.Risinājumi ātrākai karkasa būvniecībai

Būvnieki nepārtraukti meklē produktus efektīvākam darbam. Terases karkasa būvniecībā izmantojot koka konstrukciju skrūves, var nelietot brusu kurpes un citus būvkalumus. Izvēlieties koka konstrukciju skrūvi W ar lielu, plakanu galvu vai ET-T, kas nodrošina neredzamu montāžu, jo skrūves mazā galviņa tiek iegremdēta kokā. Nevienai no tām nav nepieciešama iepriekšēja urbšana, tā ietaupot laiku.

Koka konstrukciju skrūve = iespēja neizmantot būvkalumus un iepriekšējo urbšanu.

Loading image...

KOKA KONSTRUKCIJU SKRŪVE W

Smagākām konstrukcijām, kurām nepieciešama lielāka nestspēja, ieteicams izmantot konstrukciju skrūvi W.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

KOKA KONSTRUKCIJU SKRŪVE ET-T

Koka konstrukciju skrūve ET-T savieno koka sekcijas ar optimālu spiediena spēku un ar montāžas palīdzību tiek pilnībā apslēpta.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

4.Pagrieziet terases dēli uz īsto pusi

Pirmkārt, terases dēļi jāuzstāda ar glītāko pusi uz augšu. Ja iespējams, novietojiet serdes pusi uz augšu jeb tā, lai koka gredzeni veidotu "laimīgu smaidu". Laika gaitā terases dēļi var nedaudz saliekties, un, ja serdes puse ir pagriezta uz augšu, dēlis kļūst izliekts, tādējādi atvieglojot ūdens novadīšanu.

Loading image...

5.Neveiciet dēļu montāžu bez spraugām!

Visizplatītākā kļūda terases būvniecībā ir nepareizs attālums starp terases dēļiem. Šī kļūme var radīt nopietnas sekas, jo laika apstākļu izmaiņu rezultātā koksne uzbriest un saraujas. Vienmēr ievērojiet kokmaterialu ražotāju rekomendācijas par attālumu, lai attālums no malas līdz malai būtu pareizs neatkarīgi no koksnes veida.

Loading image...

Vairāk ieteikumu

Papildus padomiem par dēļa augšpusi un pareizo attālumu, tiek sniegti arī citi ieteikumi terases dēļu uzstādīšanai, lai iegūtu vislabākos rezultātus.

UZZINĀT VAIRĀK
Loading image...

6.Svarīgākais ir taisnas līnijas

Tā kā terases dēļiem nereti ir platuma atšķirības, galdnieki mēdz izmantot auklas marķieri, lai panāktu taisnas līnijas saskaņā ar kokmaterialu ražotaju rekomendācijām.

Auklas marķieris sastāv no kastītē ievietotas auklas, līdzīgi kā mērlentei. Kastītē ir arī pulveris ar pigmentu. Piestipriniet auklas galu pie terases dēļa, noregulējiet auklu tā, lai tā veidotu vēlamo līniju, un ar spēku pavelciet auklu prom no objekta tā, lai atsitoties , uz objekta tiktu novilkta līnija ar krāsu pigmentu.

Auklas marķiera izmantošanai būs jāvelta zināms laiks, tomēr galu galā tā ietaupīsies daudz laika, jo citādi būtu jāskraida un jāveic kontroles mērījumi, lai terase neiegūtu vēdekļa formu.

UZ ZVIEDRU KOKMATERIĀLU RAŽOTĀJU REKOMENDĀCIJĀM

Loading image...

7.Lai pa terasi būtu droši staigāt basām kājām, veiciet terases skrūvju slēpto montāžu

Izmantojot slēpto montāžu, terases skrūves ievieto dēļa sānos pa diagonāli, iegūstot elegantu terases grīdu bez redzamām skrūvēm. Terasi ir vieglāk kopt, un atšķirībā no tradicionālās montāžas ap skrūves vietu neveidojas skabargas. Slēptā terases skrūvju montāžas sistēma (HDS) ir slēptā terases dēļu montāžas sistēma, kas piemērota arī iesācējiem.

Loading image...

Skrūves nav redzamas

Izmantojot slēpto terases skrūvju montāžas sistēmu (HDS), var viegli uzbūvēt terases grīdu bez redzamām skrūvēm. Sistēmā ietilpst montāžas rīki, skrūves un īpaši uzgaļi.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

8.Iegādājieties nepieciešamos darbarīkus

Skrūvgriezim, mērinstrumentiem un leņķzāģim-slīpzāģim ir liela nozīme terases būvniecībā, taču šeit galdnieki iesaka savus iecienītākos instrumentus, kas vēl vairāk atvieglos darbu:

  • Gremdzāģis ar sliedi
  • Auklas marķieris
  • Līmeņrādis. Bet, ja ir iespēja, mēģiniet dabūt lāzera nivelieri.
  • ESSBOX Mini soma visu skrūvju glabāšanai

Padoms: Var arī iznomāt aprīkojumu! No dažādiem instrumentu nomas uzņēmumiem varat iznomāt tikai dažiem atsevišķiem projektiem nepieciešamos elektroinstrumentus un iekārtas. Šāds risinājums vienmēr ir lētāks lietotājam un labāks videi.

Loading image...

ORGANIZĒŠANA AR ESSBOX PAĀTRINA DARBU

Piepildiet ESSBOX Mini koferi ar visām projektam nepieciešamajām skrūvēm. Jūs iegūsiet pilnīgu pārskatu par kofera saturu un varēsiet to ērti pārnēsāt starp būvlaukumu un noliktavu.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

Lasi arī šos rakstus

Loading image...

Būvēsiet terasi pašu spēkiem?

Izlaisti soļi vai nepareizi lēmumi būvniecības procesā jums var dārgi maksāt! Piedāvājam ceļvedi, kurā ir aprakstīti visi būvniecības posmi.

Uz ceļvedi
Loading image...

BŪVNIEKU IECIENĪTĀKĀ TERASES SKRŪVE

Vai skrūve var atvieglot būvniecību? Protams! Izlasiet, kā terases skrūve ESSDECK Max īsā laikā kļuva par galdnieku iecienītāko preci. Varbūt arī jums vajadzētu to izmantot savai būvei?

UZZINĀT VAIRĀK PAR ŠO SKRŪVI
Loading image...

Atrast tuvāko būvmateriālu veikalu

Būvmateriālu veikalā jūs atradīsiet visu nepieciešamo terases būvniecībai – stiprinājumus, piederumus un kokmateriālus. Piedāvājam sarakstu ar mazumtirgotājiem, kas piedāvā plašu ESSVE terases produktu klāstu.

ATRAST VIETĒJO TIRGOTĀJU
Loading image...