Terasē iebūvēts baseins vai kubls ietaupa vietu un izskatās skaisti. Turklāt ūdenī neiekļūst nopļauta zāle, un atvēsinoša pelde ir vien rokas stiepiena attālumā. Taču pirms būvniecības uzsākšanas apsveriet šos sešus punktus.

1. Pielāgojiet terases konstrukciju baseinam

Gan baseina, gan kubla gadījumā vispareizāk būtu to iegremdēt terasē. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, būtu novietot baseinu vai kublu uz grants seguma un izbūvēt terasi ap to. Kublu var novietot arī tieši uz terases grīdas, taču kopā ar ūdeni un cilvēkiem tas svērs vairākus simtus kilogramu. Tātad, lai nodrošinātu, ka gan pamatkonstrukcija, gan terases grīda izturēs kubla radīto spiedienu, projektētājam ir jāaprēķina slodzes.

Loading image...

2. Vienmēr izvēlieties nerūsējošās terases skrūves

Lai terases grīda ap baseinu vai kublu atbilstu apstiprinātajiem uzstādīšanas noteikumiem un ilgi kalpotu, vienīgā alternatīva ir nerūsējošā tērauda A4 skrūves. Citas skrūves, kurām nav nerūsējošu īpašību, var sabojāt terasi . Sliktākajā gadījumā tas var novest pie skrūves nolūšanas.

Noteikums ir vienkāršs: Baseins uz terases = izvēlieties A4 nerūsējošās terases skrūves!

Loading image...

Kāpēc izvēlēties nerūsējošas tērauda skrūves terasei?

Nerūsējošās terases skrūves sniedz vairākas priekšrocības, bet dažās terases konstrukcijās tās jāizmanto obligāti. Uzziniet vairāk, kad un kāpēc terasē vajadzētu izmantot nerūsējošās skrūves.

UZZINI VAIRĀK
Loading image...

3. Atstājiet piekļuvi

Jebkurš baseins vai kubls mēdz salūzt, un tas ir jāremontē. Tāpēc nodrošiniet, lai terasē tiktu izbūvētas pārbaudes lūkas, kas ir pietiekami lielas, lai varētu piekļūt pamata konstrukcijai. Ieteicams būtu arī uzstādīt savienotu izolācijas slēdzi. Tad tehniķi varēs strādāt arī tad, ja nebūsiet mājās.

Loading image...

IEDVESMAI!

ESSVE Pinterest kontā atradīsiet sadaļu ar simtiem attēlu, kā vislabāk terasē integrēt baseinu, džakuzi vai kublu.

ESSVE Pinterest
Loading image...

4. Padomājiet par ieeju baseinā

Padomājiet, kādu baseina daļu iegremdēt. Ja baseins tiks iegremdēts pilnībā, būs diezgan grūti tajā iekāpt. Visvieglāk baseinā būs iekāpt tad, ja tā mala atradīsies 40–60 cm augstumā no terases virsmas .

Loading image...

5. Lai kājās nedurtos skabargas

Pa baseina klāju skraidīs daudzas basas kājas. Ar slēptās skrūvju montāžas palīdzību, piestiprinot terases skrūvi dēļa sānos pa diagonāli, pēdās nedursies skaidiņas un skabargas, kas nereti rodas ap skrūvju vietām tradicionāli uzstādītos terases dēļos.

Ar slēpto terases skrūvju montāžas sistēmu (HDS) var veikt slēpto montāžu bez redzamām skrūvēm, kas sniegs gan drošību, staigājot basām kājām, gan īpaši elegantu izskatu. Turklāt sistēma ir viegli lietojama un montāža ir ātra.

Loading image...

Skrūves nav redzamas

Izmantojot slēpto terases skrūvju montāžas sistēmu (HDS), var viegli uzbūvēt terases grīdu bez redzamām skrūvēm. Sistēmā ietilpst montāžas rīki, skrūves un īpaši uzgaļi.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

Terases skrūves slēptai montāžai

Izvēlieties slēptās montāžas (HDS) A4 nerūsējošās skrūves, ja vēlaties, lai terases grīda būtu bez redzamām skrūves galviņām. Skrūves ir viegli uzstādīt, izmantojot ESSVE piedāvātos HDS instrumentus.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

6. Izveidojiet patīkamu vidi

Novietojot burbuļvannu,kublu padomājiet par skatu, kurš jums paverās un kāda ir apkārtne? Lapene darbojas gan kā privātuma aizsardzība, gan aizsardzība pret vēju. Ar mūžzaļajiem augiem, piemēram, efeju un papildu apgaismojumu, vide kļūst patiešām mājīga. Pakaramais vai krēsls, uz kura pakārt vannas dvieli un peldmēteli, padara to visu gan ērtu, gan mājīgu.

Pēc sildošās vannas ir brīnišķīgi kādu brīdi pasēdēt ārā, bet tikpat svarīgi ir arī neatdzist. Novietojiet, ​​piemēram, sēdekļu spilvenus, siltas segas un, vēlams, mīkstu paklājiņu, uz kura uzlikt kājas, kad izkāpjat no vannas vai kubla.

Loading image...

Skrūve kokam ESSDRIVE

Labākās koka skrūves lapenes un koka konstrukciju būvniecībai. Piemērots arī margu un kāpņu celtniecībai.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

7. Padomājiet par kokmateriāla izvēli

Terasi var būvēt no dažādiem materiāliem, piemēram, ar linsēklu eļļu apstrādāta priede, termiski apstrādāts osis, kodolkosne , koksnes kompozītmateriāls... Jā, šeit ir svarīgi izpētīt un izvēlēties, pamatojoties uz jūsu gaumi, vidi , budžetu un to, cik daudz laika vēlaties veltīt apkopei. Kā materiālu bieži vien izvēlas zem spiediena impregnētu priedi, kas ir diezgan izturīga pret mitrumu, taču ilgstošai kalpošanai nepieciešama ikgadēja mazgāšana un eļļošana.

Loading image...

Vai nepieciešama būvatļauja?

Jāņem vērā, ka dažos gadījumos baseina būvniecībai jāsaņem būvatļauja, zemes izmantošanas atļauja vai jāiesniedz pieteikums. Būvatļaujas nepieciešamību īpaši ietekmē četri faktori – lai noskaidrotu, lasiet par tiem sīkāk.

Lasiet par būvatļaujas nepieciešamību
Loading image...

Mēs iesakām izlasīt arī šos rakstus

Loading image...

Klimatam draudzīga izvēle

Kvalitatīva terase kalpo ilgi un ņemot vērā vides faktoru ietekmi uz to. Uzziniet, ko varat darīt, lai uzbūvētu klimatam draudzīgu terasi.

Uzzini vairāk
Loading image...

Izvairies no biežāk pieļautajām kļūdām

Esam izveidojuši sarakstu ar septiņiem izaicinājumiem terases būvniecībā, un kā vislabāk rīkoties, lai no tiem izvairītos vai risinātu.

Uzzini vairāk
Loading image...

Atrast tuvāko būvmateriālu veikalu

Būvmateriālu veikalā jūs atradīsiet visu nepieciešamo terases būvniecībai – stiprinājumus, piederumus un kokmateriālus. Piedāvājam sarakstu ar mazumtirgotājiem, kas piedāvā plašu ESSVE terases produktu klāstu.

ATRAST VIETĒJO TIRGOTĀJU
Loading image...