EDGEFAST sistēmas 5 priekšrocības

Ar jauno ESSVE terases dēļu slēptās montāžas sistēmu, kur dēli piestiprina, izmantojot pa diagonāli ievietotu naglu, 10 m² terases būvniecība aizņems tikai deviņas minūtes! Tāpēc galdniekam Timam (”Timpam”) Jēderfeldam nav šaubu, ka jāizvēlas EDGEFAST. Šeit viņš uzskaita rīka piecas galvenās priekšrocības:

1. Četras reizes ātrāka būvniecība – tikpat labi rezultāti!

Būvējot 10 m² lielu terasi, es uzņēmu laiku, un, normālā tempā veicot stiprināšanu atbilstoši tehnoloģijai , tas aizņēma deviņas minūtes. Tas ir 4–5 reizes ātrāk nekā ar citām slēptās terases dēļu montāžas sistēmām un divreiz ātrāk, nekā veicot skrūvēšanu no augšas. Ātrums tiek panākts, jo pistole iedzen divas naglas ar vienu kustību.

Loading image...

UNIKĀLA DIZAINA NAGLOTĀJS

EDGEFAST ir izteikti profesionāla sistēma, kas radīta tiem, kuri sezonā uzbūvē daudz terases grīdu. Sistēma tirgū ir unikāla, un Zviedrijas galdnieki to ir īpaši iecienījuši.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

2. Automātiski pareizs attālums

Četras sistēmā iekļautās starplikas (0–6 mm) automātiski nodrošina pareizo attālumu starp dēļiem. Baltās starplikas uzstāda instrumenta pamatplāksnē. Tas ļauj man ātri pārvietoties pa dēli, nepārvietojot lineālus.

Kā uzstādīt tuvāko dēli pie fasādes:

Ja pirmais dēlis atrodas tuvu sienai, Timpa iesaka to pieskrūvēt no augšas, piemēram, ar skrūvi ESSDECK Max. Pārliecinieties, ka dēlis ir pilnīgi taisns.

Loading image...

3. Der gandrīz visām koku sugām

EDGEFAST ir piemērota kā mīkstām, tā arī vidēji cietām koku sugām – sākot ar zem spiediena impregnētu priedi līdz pat lapeglei. Pagājušajā rudenī es uzbūvēju 100 m2 lielu lapegles terasi. Šī koka struktūra ir tāda, ka pēc montāžas tas mēdz savērpties. Tomēr joprojām, pusgadu vēlāk dēļi atrodas tieši tur, kur es tos novietoju.

Ņemiet vērā!

ESSVE EDGEFAST nevar izmantot dēļiem, kas biezāki par 28 mm. Ja vēlaties veikt slēpto montāžu dēļiem, kas biezāki par 28 mm, ieteicams izmantot slēpto terases skrūvju montāžas sistēmu (HDS).

Loading image...

4. Mazāk kustību ar EDGEFAST

Naglotāju vienlaikus var uzlādēt ar 100 naglām. Ar katru uzlādi pietiek nedaudz vairāk par trim terases m2. Tas samazina nevajadzīgas kustības. Turklāt montāžas laikā jums nav jārāpo uz ceļgaliem, jo ar naglotāju var iedzīt naglas stāvus.

Ir pieejami divi naglas virsmas apstrādes veidi

EDGEFAST naglai līdzīgais stiprinājums ir no nerūsējošā tērauda A2 kvalitātē vai kā variants ar CorrSeal virsmas apstrādi. Abu variantu korozijizturības klase: C4.

Loading image...

NERŪSĒJOŠĀ A2 NAGLA

Izmanto agresīvākā vidē, piemēram, ezeru tuvumā, kā arī lielām terasēm vai terasēm, ko būvē augstu.

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

C4 NAGLA AR VIRSMAS APSTRĀDI

Naglu ar korozijizturības klasi C4 izmanto zemām, nelielām terasēm, kas atrodas tuvu ūdenstilpnēm, baseiniem vai kuras apstrādās ar ķīmiskām vielām un kaisāmo sāli. UZ PRODUKTU LAPU

UZ PRODUKTU LAPU
Loading image...

5. Bez riska, ka nagla izkustēsies

Stiprinājumus sistēmā EDGEFAST sauc par naglām, taču to forma ir plakana ar zobainām malām un tie nemaz nelīdzinās parastai naglai. Pateicoties plakanajai formai un tam, ka tā iegriež koksnes šķiedrā pa diagonāli, tas netiek stumts uz augšu, kokam izžūstot.

Lai iegūtu labākos rezultātus, neveiciet montāžu tikko impregnētai/slapjai koksnei, t. i., ar ja relatīvais mitrums (RH) pārsniedz 20%. Pārliecinieties, vai pistoles darba spiediens ir 8 bāri.

 

 

Loading image...

Izlasi arī šos rakstus

Loading image...

PADOMI NO PROFESIONĀĻIEM

Šeit esam apkopojuši pieredzējušu būvnieku padomus tiem, kuri vēlas uzlabot savu darba efektivitāti. Uzlabojiet savas terases būvnieka prasmes vēl vairāk!

PROFESIONĀĻU PADOMI
Loading image...

BŪVNIEKU IECIENĪTĀKĀ TERASES SKRŪVE

Vai skrūve var atvieglot būvniecību? Protams! Izlasiet, kā terases skrūve ESSDECK Max īsā laikā kļuva par galdnieku iecienītāko preci. Varbūt arī jums vajadzētu to izmantot savai būvei?

UZZINĀT VAIRĀK PAR ŠO SKRŪVI
Loading image...

Atrast tuvāko būvmateriālu veikalu

Būvmateriālu veikalā jūs atradīsiet visu nepieciešamo terases būvniecībai – stiprinājumus, piederumus un kokmateriālus. Piedāvājam sarakstu ar mazumtirgotājiem, kas piedāvā plašu ESSVE terases produktu klāstu.

ATRAST VIETĒJO TIRGOTĀJU
Loading image...